Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest proste w użytku i jednocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, by dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Założenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi dopasowanych do różnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie część oferowanych przez nas rozwiązań.

Według prowadzonych przez nas statystyk, wykorzystywanie stworzonych przez naszych specjalistów rozwiązań pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci stale dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem maksimum czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest rzeczywiście proste i zacznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś i pragniesz połączyć ulubione zajęcie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To korzystne rozwiązanie, gdy planujesz dorobić do wynagrodzenia, ale także sprawdzić koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po więcej informacji.